Baculka, pouze vážný vztah!

  • Typ seznámení: Ona hledá jeho
  • Věk: 19

Ahoj,
už jsem zkoušela mnoho cest v hledání, ale vždy tu nesprávnou a štěstí nikde.I když už ani sám osud nepřeje, tak tohle je teda asi poslední cesta, která mě napadá, i když ne asi nejlepší, ale někdy se i takhle daří, osobně znám dost lidí, co se takhle sešli poznali a jsou spolu třeba doteď, tak proč to nezkusit.
Mám 19 let, myslím, že rozum celkem na úrovni (žádná namyšlená pipina), vím co chci a co od života očekávat. Chci najít nějakého fajn, normálního přítele, s kterým se dá dívat do předu, najít si společné bydlení, a časem založit rodinu.
Někoho kdo ví co chce, na vážný vztah, ne na sex, finanční podporu apod, někoho kdo plánuje rodinu a dokáže se postarat. Věk od 20-40 víc ne prosím. 40 je takový strop. Někoho s kým nám bude fajn, budeme se vzájemně chápat, pomáhat si, a vzájemně se podporovat. Někoho kdo je upřímný, a věrný. Kdo ocení, že bude mít doma uklizeno a navařeno. Samozřejmě někdo kdo má zájem o baculku, nejsem žádná 50 ti kilová tyčka, ze sexy nohama, velkým pevným zadem, a kozama jako ze silikonu. :D Bohužel, takový nějaký tady asi nic nenajde. Chci normální rodinný život, chci, aby bylo všechno, tak jak má být, abych měla komu každý den uvařit a položit na stůl teplé jídlo. Abych mohla dělat já někoho šťastným a někdo mě šťastnou. Mám práci (Kuchařka), řidičák taky. Dělám ráda cokoliv když je s kým. No myslím, že to je asi tak všechno podstatné, a mohlo by to stačit. Víc si třeba napíšeme v emailu. :-)
OSTRAVA A OKOLÍ.

ID: 12850754 Naposledy upraveno 04.11.2018 v 14:09


Ostrava (702 00)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: vážné seznámení v Ostravě