K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Někdo pro baculku?


Typ seznámení: Ona hledá jeho, Věk: 19

Ahoj,
už jsem zkoušela mnoho cest v hledání, ale vždy tu nesprávnou a štěstí nikde.I když už ani sám osud nepřeje, tak tohle je teda asi poslední cesta, která mě napadá, i když ne asi nejlepší, ale někdy se i takhle daří, osobně znám dost lidí, co se takhle sešli poznali a jsou spolu třeba doteď, tak proč to nezkusit.
Mám 18 let, myslím, že rozum celkem na úrovni (žádná namyšlená pipina), vím co chci a co od života očekávat. Chci najít nějakého fajn, normálního přítele, s kterým se dá dívat do předu, najít si společné bydlení, a časem založit rodinu.
Někoho kdo ví co chce, na vážný vztah, ne na sex, finanční podporu apod, někoho kdo plánuje rodinu a dokáže se postarat. Věk od 20-40 víc ne prosím. 40 je takový strop. Někoho s kým nám bude fajn, budeme se vzájemně chápat, pomáhat si, a vzájemně se podporovat. Někoho kdo je upřímný, a věrný. Kdo ocení, že bude mít doma uklizeno a navařeno. Samozřejmě někdo kdo má zájem o baculku, nejsem žádná 50 ti kilová tyčka, ze sexy nohama, velkým pevným zadem, a kozama jako ze silikonu. :D Bohužel, takový nějaký tady asi nic nenajde. Chci normální rodinný život, chci, aby bylo všechno, tak jak má být, abych měla komu každý den uvařit a položit na stůl teplé jídlo. Abych mohla dělat já někoho šťastným a někdo mě šťastnou. Mám práci (Kuchařka), řidičák taky. Dělám ráda cokoliv když je s kým. No myslím, že to je asi tak všechno podstatné, a mohlo by to stačit. Víc si třeba napíšeme v emailu. :-)
OSTRAVA A OKOLÍ.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Pro kontaktování využijte možnost "Odpovědět na inzerát".
Lokalita: Ostrava (702 00)

Další podobné inzeráty: Někdo pro baculku?

Hledám holku

Hledám holku

Rád bych se seznámil s hodinou a normální ženou z Havířova do 40 let

Jsem žena 53 let

Jsem žena 53 let

Hledám ženu na cestu životem, která umí naslouchat a vnímat a hledá lásku... věr...

Vánoce spolu?

Vánoce spolu?

Svobodný upřímný hodný tolerantní obyčejný pohodář kuřák pracuji ve stavebnictví...

TOPlist